فروش چراغ خیابانی
خانه / پخش عمده لامپ led / پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی

پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی

پخش عمده و خرید لامپ شمعی کم مصرف و لامپ ال ای دی چینی همواره در ایران به دلیل پیشرفت صنعت الکترونیک در این کشور و همچنین تولید محصولات روشنایی با کیفیت که انواع گسترده‌ای دارد وجود دارد.

پیشنهاد دهیم اگر به دنبال لامپی با نوردهی بالا و کیفیت ساخت مناسب جهت فضای منزل، اداره و … دارید
لامپ‌های ال ای دی چینی از متنوع‌ترین محصولاتی هستند که می‌توان آن‌ها را در تمامی مجموعه‌ها مانند اداره‌ها، منازل مسکونی، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، آرایشگاه‌ها و … از آن استفاده کرد.

پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی که می‌توان بدون هیچ نگرانی به آن اشاره کرد. همچنین از محصولات این کشور می‌توان به لامپ‌های ال ای دی مکس و الیت که تولید و مونتاژ کشور چین می‌باشد اشاره نمود. این لامپ‌های led از بهترین و مرغوب‌ترین مواد ساخته شده است و در دو رنگ نوری آفتابی و مهتابی موجود می‌باشد.

با توجه به نیروی کار ارزان اغلب کشور‌های جهان، در این کشور کارخانه ایجاد کرده‌اند و این کشور در زمینه لامپ‌های روشنایی ال ای دی سهم پنجاه درصدی بازار‌های جهان را در اختیار دارد.

اغلب شرکت‌های ایرانی که پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی را از چین و یا سایر کشور‌ها وارد و خارج می‌نمایند، محصولات خود را گارانتی می‌کنند که برخی شرکت‌های معتبر مدت زمان گارانتی را بر روی بدنه لامپ حک می‌نمایند.

پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی

از برند‌های لامپ‌ ال ای دی چینی می‌توان به:

برند پوکلا
برند الیت
برند مکس
برند سناتور
برند تورچ
در توان‌های ۹وات، ۱۲وات، ۱۵وات، ۳۰وات، ۴۰وات، ۵۰وات، ۶۰وات تولید می‌شونداشاره کرد.

پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی برند مکس

در میان لامپ‌های ال ای دی چینی برند مکس یکی از معروف‌ترین برند‌هایی است که می‌توان گفت کیفیت آن‌ها با لامپ‌های ایرانی برابر است. لامپ‌های چینی مکس بدون گارانتی وارد بازار میشود. ولی به‌دلیل کیفیت بالای آن این عیب را پوشانده است.و همچنین با گذشت زمان لامپ کم مصرف برخلاف لامپ های رشته ای دچار افت شدت نور نمی شود.
برند مکس که در ابتدا بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی کاربرد داشتند. حال با تغییر آن پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی مکس در کشور‌های مختلفی انجام میگیرد.

از مهم ترین ویژگی لامپ های کم مصرف طول عمر بالای آن ها نسبت به لامپ های رشته ای است. و همچنین با گذشت زمان لامپ کم مصرف برخلاف لامپ های رشته ای دچار افت شدت نور نمی شود.

مشخصات فنی
نوع: حبابی
توان: ۵۰ وات
حداکثر ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت
زاویه تابش: ۱۲۰ درجه
جنس محافط: آلومینیوم و روکش این لامپ‌‌ها پلاستیکی است
رنگ نور: مهتابی
پایه: E27 
وزن: ۰,۲ kg
طول عمر: ۴۰۰۰۰ ساعت
رده مصرف انرژی: کم مصرف A

پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی

پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی سناتور

پخش عمده و خرید لامپ شمعی هفت وات و لامپ ال ای دی چینی برند سناتور یکی از محصولاتی است که می‌توان در تمامی مجموعه‌ها مانند اداره‌ها، منازل مسکونی، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، آرایشگاه‌ها و … از آن استفاده کرد. لامپ ال ای دی سناتور سقفی توانی معادل ۹ وات دارد و می تواند نور مناسبی را در محیط ایجاد کند.

این محصول از محافظ نشکن و ضدخش برخوردار است و در ساخت این لامپ از مواد سمی مانند بخار جیوه و سرب استفاده نشده و از خود نور فرابنفش که اشعه‌ای مضر است تولید نمی کند و از این حیث لامپی سازگار با محیط زیست و ایمن است.

مشخصات فنی
نوع: حبابی
توان: ۵۰ وات
حداکثر ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت
زاویه تابش: ۲۳۰ درجه
جنس محافط: آلومینیوم و روکش این لامپ‌‌ها پلاستیکی است
رنگ نور: مهتابی
پایه: E27 
وزن: ۰,۲ kg
طول عمر: ۳۰۰۰ ساعت
رده مصرف انرژی: بسار کم مصرفA⁺

پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی

چرا پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی ؟

بازه توان مصرفی لامپ‌های چینی و میزان روشنایی آن ۴۳۰۰ لومن است (لومن عبارت است از کل نور خارج شده از یک منبع نور در هر ثانیه و یا به عبارتی دیگر کل نور دریافت شده توسط یک جسم در هر ثانیه)، با این میزان روشنایی می توان به راحتی محیط‌های بزرگ چون انبار، فروشگاه، فضای بیرون سوپر مارکت ها، میوه فروشی ها و کارگاه‌های مختلف را روشن ساخت.

محصولات چینی دارای قدرت نوردهی بسیار بالا و مصرف فوق العاده کم هستند. این لامپ‌ها پس از گذشت زمان و استفاده دچار اُفت نوری نمی‌شوند. لامپ‌های ال ای دی چینی از عمر بسیار طولانی معادل ۲۵ برابر لامپ‌های رشته‌ای و ۳ برابر لامپ‌های کم‌مصرف بهره می‌برند.

این لامپ‌ها فاقد هرگونه اشعه و مواد سمی (جیوه) و فاقد پرتوهای فرابنفش و فروسرخ می باشد.
پایه این لامپ‌ها معمولا از نوع E27 یا همان سرپیچ لامپ‌های پر مصرف قدیمی است.
طول عمر این لامپ ۱۵۰۰۰ ساعت بوده و زاویه نوردهی آن ۲۳۰ درجه است.
امروزه بیشترین توجه مصرف کنندگان خانگی و صنعتی به نوردهی و عمر بالای محصول و مصرف پایین آن است.

پخش عمده و خرید لامپ ال ای دی چینی

لامپ‌های ال ای دی

نوعی از لامپ‌های حالت جامد است که از دیود نورگسیل برای روشنایی، استفاده می‌کند. این لامپ‌ها که در ابتدا بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی کاربرد داشتند، با توجه به مصرف برق کم نسبت به سایر لامپ‌ها، عمر بسیار بالا و فناوری جدید ساخت به رنگ‌های دیگر توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند.

در سال‌های اولیه‌ی استفاده از لامپ ال‌ای‌دی ، به دلیل اینکه هزینه‌ی تولید لامپ LED نسبت به رقبایش بالا بود ، استقبال چندانی از آن‌ها نمی‌شد. همچنین در آن دوران این گونه از لامپ‌ها دارای تنوع رنگ پایینی بودند و این موضوع دلیل دیگری برای عدم تمایل افراد برای استفاده از آن‌‌‌ها بود.

ولی امروزه با روی آوردن صنایع به تولید لامپ‌ ال‌ای‌دی ارزان و در نتیجه کاهش قیمت آن و همچنین ایجاد تنوع رنگ بالا ، استفاده از آن‌ها به طور گسترده‌ای افزایش پیدا کرده است.

مزایایی که لامپ LED ارزان نسبت به رقبایش دارد بسیار چشمگیر است. عمر بالا ، شدت نور بالا نسبت به توان مصرفی ، تبعات زیست‌محیطی کم چند مورد از مزایای لامپ ال‌ای‌دی نسبت به رقبایش است.

باید توجه داشته باشید لامپ‌ها یکی از تجهیزات برقی در خانه  هستند که ممکن است مدت زمان زیادی روشن باشد.
با توجه به این نکته و همچنین تعداد زیادی که در هر خانه و مکان وجود دارد،

مسئله برق و مقدار مصرف آن ها نیز مورد توجه قرار می گیرد، پس در این شرایط انتخاب لامپ‌هایی فوق کم‌مصرف با نوردهی بالا کمک زیادی به صرفه‌جویی در مصرف برق و کاهش هزینه‌های آن‌ها خواهد کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی کرمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120797470
پست الکترونیکی: Ali.tabrizi6543@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه لامپ ال ای دی تک تاب

کارخانه لامپ ال ای دی تک تاب که شرکت کانیا نور برزین زاگرس است.تولید و …

Call Now Button